2016′ da Kocaeli Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdim. Hemen arkasından özel bir bankada işe başladım ve orada dolu dolu üç sene çalıştım. Verilen emeğin karşılığının hakkıyla alınmadığı bir sektör olduğu için ilgi duyduğum e-ticaret alanında çalışmak üzere istifamı verip Ekim 2019 itibariyle yeni rüzgarlara yelken açmış bulundum. Kasım 2019′ dan bu yana IdeaSoft Yazılım A.Ş.’ de E- Ticaret Uzmanı olarak görev alıyorum. Aynı zamanda çalıştığım sektörle bağlantılı olduğu için Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’ nde Sosyal Medya Yöneticiliği eğitimini alıyorum.

Okumayı, bir şeyler yazmayı, bildiklerimi paylaşmayı ve sevdiğim şeyleri tavsiye etmeyi çok ama çok seviyorum. Gezmeyi, özellikle kültürel gezileri pek severim. Göze ve kulağa hitap eden, insanları mutlu eden şeyleri üretme konusunda da hatırı sayılır ölçüde yetenekliyim.

Blog sayfam yaklaşık 6 senedir mevcut. Fırsat buldukça yazmaya çabalıyorum. Yazılarım ağırlıklı olarak okuduğum kitaplarla ilgili olsa da ne zaman ne yazacağım hiç belli olmaz diyorum ve keyifli okumalar diliyorum.